İletişim

Tekirdağ / Çerkezköy

Silgi Bezi

Günümüzde tekstil atıkları çeşitli işlemlerden geçirilerek geri dönüştürülmekte ve farklı alanlarda farklı amaçlarla kullanılmaktadırlar. Geri dönüşüm ile yeniden kullanıma sunulan tekstil atıklarından biri kuşkusuz silgi bezleridir. Silgi bezi, bir diğer ismi ile temizlik bezi hemen hemen her sektörde kullanılan tamamen bir tekstil geri dönüşüm ürünüdür. Bir diğer ismi ile temizlik bezi hemen hemen her sektörde kullanılan bir tekstil geri dönüşüm ürünüdür. Geri dönüşüm ile elde edilen ve maliyeti oldukça uygun olan temizlik bezleri kullanıldığı sektöre göre farklı isimler ile anılabilmektedirler. Örneğin, temizlik bezi, silgi bezi, parça bez, makine bezi, paçavra bez gibi pek çok farklı isimler ile karşımıza çıkabilir.

Son yıllarda çeşitli işlemden geçirilerek elde edilen Silgi Bezleri, fabrikalar, tersaneler, matbaalar, oteller, ağır sanayi firmaları, temizlik şirketleri, otomotiv, beyaz eşya, mobilya inşaat vb. birçok sektörde kullanılmaktadır. Dönüştürülerek yeniden değerlendirilen silgi bezleri sayesinde hem farklı sektörlerdeki ihtiyaçlar karşılanmakta hem de üretim atıkları değerlendirilerek doğa korunmaktadır. Tekstil geri dönüşüm sektöründen elde edilen silgi bezleri, geri dönüştürülmüş tekstil malzemelerinden elde edilmelerinin yanı sıra, yıkanarak tekrar tekrar kullanılması ile de çokça tercih edilmektedir. Birden fazla kez kullanılması sayesinde hem maliyeti daha az hem de doğa dostu bir üründür. Silgi bezlerimiz, istenilen ölçü ve miktarlarda şeffaf paketlerde ya da daha büyük balyalar şeklinde satışa sunulabilmektedir. Silgi bezlerinin kullanım alanlarına göre renkleri de değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle beyaz, krem ve çok renkli silgi bezi bulunmaktadır.

Bu bezler, bu amaç doğrultusunda kurulan tekstil atölyeleri ya da kumaş üretim fabrikalarında, üretim sonucunda arta kalan penye kumaşlar genellikle ortalama olarak 40x40 ya da isteğe bağlı olarak daha büyük ölçülerde kesilerek temizlik işlerinde kullanılmak üzere değerlendirilmektedir. Silgi bezi satış hizmeti sunan firmamız, silgi bezlerini, kullanım alanlarına uygun olarak renk, emiş gücü ve amaçlanan endüstriyel kullanım alanlarına uygun olarak çeşitlendirilerek, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde üretim yapmaktadır.

Teklif Al

İlgilendiğiniz ürünler hakkında bizden teklif alın!

Bizimle şuanda iletişime geçmek için arayabilirsiniz!

Telefon: 0535 251 91 90
0535 452 61 69
Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli Bir Hizmet Almak İçin Bize Güvenebilirsiniz!

Silgi bezi, genellikle yüzeyleri temizlemek veya kurulamak için kullanılan bir tür temizlik malzemesidir. Özellikle hijyen, otomotiv bakımı ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Öncelikle teklif formundan ilgilendiğiniz ürünü seçip talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz telefon yada e-posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al     İletişim

Silgi bezi ve kumaş türlerimizden minimum 100kg sipariş verebilirsiniz.

Teklif Al

Yurt içinde Spagetti Yarn Yurt dışına ise Loopncraft markamız ile hizmet vermekteyiz. Teklif formunu kullanarak veya iletişim numaramızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Teklif Al