İletişim

Tekirdağ / Çerkezköy

Hakkımızda

Yolculuğumuz 15 yıl önce tekstil atıklarının geri dönüşümü ile başladı. Tekstil fabrikalarının atık olarak gördüğü malzemeleri yeniden kullanmayı mümkün kılarak farklı alanlarda yeniden değerlendirilmesini hedefliyoruz.

Tekstil atıkları dev tekstil fabrikalarının hazır giyim üretiminde kullandıkları kaliteli kumaşlardan arta kalan kısımlardır. Faaliyetlerimiz, tekstil endüstrisinden gelen atıkların toplanması, ayrıştırılması ve çeşitli ürün türlerine dönüştürülmesine dayanmaktadır. Ertek Tekstil, yılda yaklaşık 6.500.000 kg tekstil atığını kırpıntı kumaş, silgi bezlerine, parça kumaşlara ve geri dönüştürülmüş el örgü ipliklerinin hammaddesine dönüştürmektedir.

Ürünlerimizin imalatında hiçbir kimyasal boyama işlemi veya su kullanılmamaktadır. Örneğin; bir kot pantolon için gereken yaklaşık 1 kg pamuk lifi için ortalama 8.500 litre su gerekmektedir. 1 kg geri dönüştürülmüş iplik 1828 litre su tasarrufu sağlar. Çevreye katkıda bulunmayı ve karbon ayak izimizi elimizden geldiğince en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Ürün yelpazemizin ana ürünleri; Silgi Bezleri, Kumaş Kırpıntıları ve Geri Dönüştürülmüş İpliklerdir. Dönüştürülerek yeniden değerlendirilen silgi bezleri sayesinde hem farklı sektörlerdeki ihtiyaçlar karşılanmakta hem de üretim atıkları değerlendirilerek doğa korunmaktadır. Silgi bezlerini, renk, emiş gücü ve amaçlanan endüstriyel kullanım alanlarına uygun olarak çeşitlendirerek, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde üretim yapmaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için çok çalışıyoruz. Bu çalışma disipliniyle sektörümüzün en önde gelen firması olarak tanınmaktayız. Kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Siz de sürdürülebilir bir dünyaya destek vermek isterseniz, bize katılın!

Teklif Al

İlgilendiğiniz ürünler hakkında bizden teklif alın!

Bizimle şuanda iletişime geçmek için arayabilirsiniz!

Telefon: 0535 251 91 90
0535 452 61 69
Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli Bir Hizmet Almak İçin Bize Güvenebilirsiniz!

Silgi bezi, genellikle yüzeyleri temizlemek veya kurulamak için kullanılan bir tür temizlik malzemesidir. Özellikle hijyen, otomotiv bakımı ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Öncelikle teklif formundan ilgilendiğiniz ürünü seçip talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz telefon yada e-posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al     İletişim

Silgi bezi ve kumaş türlerimizden minimum 100kg sipariş verebilirsiniz.

Teklif Al

Yurt içinde Spagetti Yarn Yurt dışına ise Loopncraft markamız ile hizmet vermekteyiz. Teklif formunu kullanarak veya iletişim numaramızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Teklif Al