İletişim

Tekirdağ / Çerkezköy

Parça & Top Kumaş

Parça - top kumaşlar, tekstil sektöründe üretimde kullanılmayan ya da yarım kalan, hem de üretimden arta kalan kumaşlara verilen bir isimdir. Tekstil fabrikalarında ortaya çıkan parça kumaşlar toplanarak gerekli alanlarda kullanıma uygun şekilde çeşitlerine, renklerine ve ebatlarına göre ayrıştırılarak satışa sunulmaktadır. Uygun fiyata mâl olması nedeniyle çokça tercih edilmektedirler.

Parça kumaşlar farklı amaçlarla üretime giren ürünlerden artan parçalar olmaları nedeniyle farklı şekil, renk ve boyuta sahiptirler. Sürekli olmayan desen ve renkte, çok farklı boyutlarda olabilmektedirler. Parça kumaşların geri dönüştürülmesi yalnızca ticari anlamda değil ayrıca çevreyi koruma anlamında da önemlidir. Geri dönüşüm olarak nitelendirebileceğimiz parça-top kumaş bir diğer adıyla hurda kumaş kullanımı tekstil sektöründeki atıkların bir kısmının değerlendirilmesini sağlaması nedeni ile çevreye olumlu etkide bulunmaktadır.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tekstil sektörü en büyük sektörlerden biridir. Sektörün önemi hızla gelişen ve değişen moda ile her geçen gün gözle görülür bir şekilde artmaktadır. Tekstil sektörünün sürdürülebilir olması için önemli olan nokta artan kumaşların değerlendirilmesidir. Kumaşların en iyi şekilde değerlendirilmesi hem üretimi hem de satışları hızlandıracak ve atık çıkmamasını sağlayarak çevreyi korumaya katkı sağlayacaktır.

Tekstil sektörünün gelişmesi ve bu alanda üretim yapan fabrikaların artması, atıkların da çoğalmasına neden olsa da bu soruna parça kumaş gibi çeşitli yöntemlerle çözümler sunmak üzere ayrıştırdığımız tekstil atıklarından elde ettiğimiz Parça-Top kumaşları tekrar üretime kazandırıyoruz. Sizde amacınıza uygun dilediğiniz Parça kumaş, Top kumaş ürünlerimizi firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

Teklif Al

İlgilendiğiniz ürünler hakkında bizden teklif alın!

Bizimle şuanda iletişime geçmek için arayabilirsiniz!

Telefon: 0535 251 91 90
0535 452 61 69
Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli Bir Hizmet Almak İçin Bize Güvenebilirsiniz!

Silgi bezi, genellikle yüzeyleri temizlemek veya kurulamak için kullanılan bir tür temizlik malzemesidir. Özellikle hijyen, otomotiv bakımı ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Öncelikle teklif formundan ilgilendiğiniz ürünü seçip talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz telefon yada e-posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al     İletişim

Silgi bezi ve kumaş türlerimizden minimum 100kg sipariş verebilirsiniz.

Teklif Al

Yurt içinde Spagetti Yarn Yurt dışına ise Loopncraft markamız ile hizmet vermekteyiz. Teklif formunu kullanarak veya iletişim numaramızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Teklif Al