İletişim

Tekirdağ / Çerkezköy
ERTEK TEKSTİL
Yolculuğumuz 15 yıl önce tekstil atıklarının geri dönüşümü ile başladı. Tekstil fabrikalarının atık olarak gördüğü malzemeleri yeniden kullanmayı mümkün kılarak farklı alanlarda yeniden değerlendirilmesini hedefliyoruz.
SPAGETTİ YARN
Spagetti Yarn, geri dönüştürülmüş iplikler başta olmak üzere hobi ve el örgü ipliklerinde toptan ve perakende olarak servis veren bir Ertek Tekstil markasıdır.
LOOP'N CRAFT
Loop'ncraft, geri dönüştürülmüş iplikler başta olmak üzere hobi ve el örgü ipliklerinde toptan ve perakende olarak tüm dünyaya servis veren bir Ertek Tekstil markasıdır.

Teklif Al

İlgilendiğiniz ürünler hakkında bizden teklif alın!

Bizimle şuanda iletişime geçmek için arayabilirsiniz!

Telefon: 0535 251 91 90
0535 452 61 69
Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli Bir Hizmet Almak İçin Bize Güvenebilirsiniz!

Silgi bezi, genellikle yüzeyleri temizlemek veya kurulamak için kullanılan bir tür temizlik malzemesidir. Özellikle hijyen, otomotiv bakımı ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Öncelikle teklif formundan ilgilendiğiniz ürünü seçip talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz telefon yada e-posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al     İletişim

Silgi bezi ve kumaş türlerimizden minimum 100kg sipariş verebilirsiniz.

Teklif Al

Yurt içinde Spagetti Yarn Yurt dışına ise Loopncraft markamız ile hizmet vermekteyiz. Teklif formunu kullanarak veya iletişim numaramızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Teklif Al