İletişim

Tekirdağ / Çerkezköy

Beyaz Silgi Bezi Çuval

  • Ürün Kodu: BSB2
  • Kategori: Ram Kenarı
  • Tag: beyazsilgibeziçuval
İşinizde profesyonel sonuçlar elde etmek için tasarlanmış Beyaz silgi bezleri ile tanışın. Bu dayanıklı ve etkili temizlik bezleri, geniş kullanım alanlarıyla öne çıkar. Makine ve araç temizliği konusunda mükemmel sonuçlar sunar. Sanayi, oto tamiri, matbaalar, temizlik şirketleri, tersaneler gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen renkli silgi bezleri, uzun ömürlü kullanım sağlar. Renk çeşitliliği sayesinde farklı alanlarda kullanımı kolaylaşır ve temizlik işlerinizi daha organize hale getirir. Ekipmanlarınızı ve araçlarınızı en iyi şekilde korumak ve temizlemek için güvenilir bir seçenek arıyorsanız, bu silgi bezleri sizin için ideal bir seçim olacaktır.
Bu ürün hakkında fiyat teklifi almak için aşağıda ki formu doldurunuz.

Teklifin için teşekkürler. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Teklif Al

İlgilendiğiniz ürünler hakkında bizden teklif alın!

Bizimle şuanda iletişime geçmek için arayabilirsiniz!

Telefon: 0535 251 91 90
0535 452 61 69
Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli Bir Hizmet Almak İçin Bize Güvenebilirsiniz!

Silgi bezi, genellikle yüzeyleri temizlemek veya kurulamak için kullanılan bir tür temizlik malzemesidir. Özellikle hijyen, otomotiv bakımı ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Öncelikle teklif formundan ilgilendiğiniz ürünü seçip talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz telefon yada e-posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al     İletişim

Silgi bezi ve kumaş türlerimizden minimum 100kg sipariş verebilirsiniz.

Teklif Al

Yurt içinde Spagetti Yarn Yurt dışına ise Loopncraft markamız ile hizmet vermekteyiz. Teklif formunu kullanarak veya iletişim numaramızdan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Teklif Al